Nejvetsi kohout

My se dnes postavíme na stranu druhého tábora a řekneme si, jak vybrat taková kohouta, aby s ním byly spokojené všechny vaše slepice i vy, jakožto chovatel. To se podařilo Jeremymu Goldsmithovi z anglického Essexu, jenž vychoval už druhého největšího kohouta na světě, který bude zapsán do Guinnessovy knihy rekordů. Co je pro ně charakteristické a proč si pořídit právě onoho? Záda a ocas tvoří lyrovitou křivku.

picovina nejvetsi btw hlavni kanal kohoutlogistik XD

Předchozí Další Kohout Kohout je vždy dominantní jedinec v hejnu, a čistokrevném chovu je na něj klade největší důraz na úspěšnost odchovu. Plodní začínají být podle plemene, ovšem v půl roce staří jsou určitě všichi schopní plemenitby.

nejvetsi kohout

Používají se většinou do tří let, u vzácných plemen déle. Je zajímavé že kohouti jsou často schopní dožít se delšího věku než slepice, můj soused vlastní i devítiletého kohouta který je ale už naprosto zbytečný až už nejvetsi kohout předal mladšímu kohoutovy.

Kohouti si slepice drží pohromadě, slepice za ním chodí často jako pes,je obecně známé že kohouti k potravě slepice shromažďuje kvokavým zvukem a potravu beru do zobáku a pokládá někdy nejvetsi kohout na zem aby jim ji ukázal.

nejvetsi kohout

Paření slepic se říká pojímání ostruhy nejsou pouze zbraně ale i pomůcka pro dobré pojímáníkohout slepice pojímá denně a má mezi nimi i své oblíbenkyně které lze poznat podle odřených hřbetů a křídel - ovšem to je někdy i tím že kohout pojímat Jak zvetsit Clen Folk Method Video a na slepici "dupe" déle.

Pojímání je pouhým spojení kloak a předáním spermatu.

nejvetsi kohout

Kohout má na hejno velký vliv, skoro určuje co kdy bude dělat, je i příležitostným ochráncem, nezřídka se stane že nejvetsi kohout odežene kočku či psa který se motá u slepic nebo si s nimi pokouší hrát na dravce si ale statečnější kohout také může zautočit.

Při zpozorování věci která je podle něj nebezpečná vydá zvuk který je pro slepice varováním a reakce na ni je okamžitá zpozornění, útěk do kurníku nebo bezpečíje velmi zajímavé že má dva dva takové zvuky - jeden pro nebezpečí z nebe, druhý ze země. Při začleńování nového kohouta do hejna je lepší hledat starší zvíře od půl ročního ale 2 roky ideál kterého podle mé zkušenosti slepice okamžitě příjmou, zatím co mladšímu vzdorují a na extrémě mladého útočí.

nejvetsi kohout

Více kohoutů se snese zřídka při mladém věku,společném vyrůstání pod jednou kvočnou,větším počtu slepic a místa pro pohyb, jinak je riziko že zvířata se budou rvát či odhánět od žrádla které i v případě většího počtu nejvetsi kohout má být na více místech. Hodnotit a komentovat mohou pouze přihlášení členové Galerie.

nejvetsi kohout

Pavel Stehlík