Zvetsit Zvetsit. zvětšit se překlad z češtiny do angličtiny – Seznam Slovník

V části Velikost stránky vyberte z rozbalovací nabídky výchozí úroveň zvětšení všech stránek. Kliknutím na tlačítko OK uložíte provedené změny. Na stránce Nastavení přejděte do dolní části stránky a vyberte že zobrazit upřesňující nastavení. Nastavení minimální velikosti textu Ve Firefoxu můžete nastavit, aby všechen zobrazený text nebyl menší než nastavená minimální velikost.

Nulu na numerické klávesnici nemusí fungovat podle očekávání pro tohoto zástupce. Změnit velikost pouze text Chcete-li změnit velikost textu na webové stránce, bez změny velikosti obrázků, upravte nastavení prohlížeče. Následující pokyny popisují, jak změnit velikost textu v některých oblíbených webových prohlížečů. Poznámka: Změnou velikosti textu může způsobit, že některé webové stránky správně vykreslit v prohlížeči. Internet Explorer 10 a 11 V systému Windows 8 Na úvodní obrazovce vyberte Zvetsit Zvetsit klepněte na ikonu aplikace Internet Explorer.

Změna ovlivní, například záhlaví, nabídky a ikona textů. V části Zvětšit zvětšit text na kartě zobrazení přetáhněte posuvník doprava a zvětšení ukázkový text. Až budete spokojení s velikosti textu, klikněte na použít.

Zvětšení textu a aplikací

Windows škálování velikost veškerý text. Zvětšení obrázky a aplikace na obrazovce Kromě velikost textu můžete provést také všechny ostatní na obrazovce zvětšit, včetně obrázků a aplikace. Firefox si i nadále bude pamatovat nastavení úrovně zvětšení pro jednotlivé stránky.

  1. Zvětšení textu a aplikací - Podpora Office
  2. Jak zvětšit text při procházení služby MSN
  3. Jak zvětšit nebo zmenšit stránku Zvětšit či zmenšit stránku můžete několika způsoby.
  4. Je mozne zvysit clena ze smetany

Chcete-li nastavit úroveň zvětšení jen pro text, zaškrtněte volbu Pouze velikost textu. Zavřete stránku about:preferences.

Zvetsit Zvetsit

Všechny provedené změny budou automaticky uloženy. Nastavení minimální velikosti textu Ve Firefoxu můžete nastavit, aby všechen zobrazený text nebyl menší než nastavená minimální velikost.

Změna velikosti stránky

Pokud webová stránka obsahuje text menší, Firefox jej automaticky zvětší na zvolené minimum. Na liště nabídek v horní části aplikace klikněte na Firefox a zvolte Předvolby.

Jak zvětšit kolečko - How to vape bigger O's CZ/SK

V části Písma a barvy klikněte na tlačítko Rozšířené…. V rozbalovacím seznamu Minimální velikost fontů zvolte minimální velikost v pixelech, ve které může být text zobrazen.

Poklepáním nebo rozevřením prstů můžete například zvětšit fotky v aplikaci Fotky nebo rozšířit sloupce webové stránky v Safari.

Zvetsit Zvetsit

Využít můžete i funkci Zvětšení, která zvětší obsah libovolné obrazovky, s níž právě pracujete. Zvětšení můžete používat společně s VoiceOverem. Podle potřeby upravte kterékoli z následujících nastavení: Sledovat zaměření: Sledování vybraných položek, kurzoru a textu, který píšete.

Zvetsit Zvetsit

Chytré psaní: Přepnutí do režimu Zvětšení okna při objevení klávesnice. Klávesové zkratky: Ovládání zvětšení klávesovými zkratkami na externí klávesnici.